ЗСУ продовжували контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту і досягли певних успіхів - ISW

Українські війська продовжували контрнаступальні операції щонайменше на трьох ділянках фронту. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Українські війська продовжували контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту і, як повідомляється, досягли успіху 22 червня. У Генштабі України повідомили, що українські війська вели наступальні операції в районі Кремінного Луганської області, на заході Запорізької області та на адміністративному кордоні між Запорізькою та Донецькою областями", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, за словами аналітиків, високопоставлені чиновники Кремля продовжують публічно виступати згуртовано щодо українського контрнаступу та визнають, що українські сили будуть проводити подальші операції, продовжуючи роздути успіхи Росії.

Крім того, зазначає ISW, українські війська можуть активізувати зусилля з нанесення ударів по російським наземним лініям зв’язку (GLOC) на півдні України.

Як повідомлялося раніше, Сили оборони продовжують контратакувати на Мелітопольському та Бердянському напрямках і стримують наступи російських військ на чотирьох ділянках фронту на Донбасі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Донбас
10.08.2025
14:22

"Водні процедури" ватажка "ДНР" у Кремлі та "прозріння" Z-"воєнкорів". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, виклик ватажка "ДНР" на килим у Кремль посів гідне місце в інформаційному порядку денному ЗМІ окупованого Донбасу. Більш-менш провладні ресурси намагалися представити спілкування Пушиліна з Путіним як факт визнання "республіки"...
Всі статті