ЗСУ повернули повний контроль над селом Тоненьке на захід від Авдіївки - аталітик BILD

Сили оборони України повністю витіснили російські війська із села Тоненьке на захід від Авдіївки. Про це з посиланням на відеозаписи з місця бою повідомив експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке 7 березня.

"Українська армія повернула повний контроль над Тоненьким на захід від Авдіївки. Росіяни обстрілюють село з РСЗВ", - зазначає Рьопке.

Раніше, 4 березня, він повідомляв, що ЗСУ насилу тримають оборону на лінії Бердичі - Семенівка - Орлівка - Тоненьке на захід від Авдіївки. 

Раніше також повідомлялося, що просування ворога на Авдіївському напрямку припинено.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті