ЗСУ показали, як рашистів на фронті б'ють чеські "Вампіри"

Військові ЗСУ показали роботу на фронті чеської РСЗВ RM-70 Vampire. Про це 19 березня повідомляє Об'єднаний прес-центр Сил оборони таврійського спрямування.

"Розрахунок машини з позивним "Булька" невтомно смажать окупантів. Годинник очікування наказу на знищення мети – чи не найскладніший у роботі розрахунку", - повідомили у Силах оборони.

На відео показаний процес переміщення розрахунку, а також залп ракет противником. При цьому це відео – не перше, на якому показано роботу чеської РСЗВ зі складу Сил оборони України.

"RM-70 Vampire - модернізований чеський РСЗВ підвищеної прохідності на шасі 8х8 Tatra T813", - повідомили у прес-центрі.

Нагадаємо, раніше бійці ЗСУ показали, як ведуть вогонь по окупантах під Бахмутом із французьких мінометів.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті