ЗСУ показали, як рашистів на фронті б'ють чеські "Вампіри"

Військові ЗСУ показали роботу на фронті чеської РСЗВ RM-70 Vampire. Про це 19 березня повідомляє Об'єднаний прес-центр Сил оборони таврійського спрямування.

"Розрахунок машини з позивним "Булька" невтомно смажать окупантів. Годинник очікування наказу на знищення мети – чи не найскладніший у роботі розрахунку", - повідомили у Силах оборони.

На відео показаний процес переміщення розрахунку, а також залп ракет противником. При цьому це відео – не перше, на якому показано роботу чеської РСЗВ зі складу Сил оборони України.

"RM-70 Vampire - модернізований чеський РСЗВ підвищеної прохідності на шасі 8х8 Tatra T813", - повідомили у прес-центрі.

Нагадаємо, раніше бійці ЗСУ показали, як ведуть вогонь по окупантах під Бахмутом із французьких мінометів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті