ЗСУ показали точну роботу українських артилеристів по ворожій техніці та солдатах

Українські артилеристи продовжують знищувати позиції з російською військовою технікою і солдатами. Відео з результатами роботи 29 травня показали в Генеральному штабі ЗСУ.

"Не буде їм спокою на нашій землі", - коротко йдеться в описі до відео.

На опублікованих кадрах видно удари ЗСУ по окупантах і по ворожій техніці. Частину росіян було ліквідовано внаслідок влучних влучань українських снарядів і мін.

Зазначається, що це результат роботи 72-ї окремої механізованої бригади імені "Чорних Запорожців".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ знищили склади боєприпасів окупантів під Куп'янськом і Лиманом.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті