ЗСУ почали локальну контратаку на захід від Бахмута - британська розвідка

ЗСУ останніми днями розпочали локальну контратаку на захід від міста Бахмут Донецької області, яка, імовірно, послабить тиск російських окупантів на маршрут постачання, який перебуває під загрозою, автодорогою H-32. Про це повідомляється у звіті оборонної розвідки, опублікованому у Твіттері Міністерства оборони Об'єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії22 березня. 

"Тривають бої навколо центру міста, і українська оборона залишається під загрозою оточення з півночі та півдня. Однак існує реальна можливість того, що російський наступ на місто втрачає той обмежений імпульс, якого він набув, частково через те, що деякі підрозділи МО РФ було перерозподілено в інші сектори", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 березня президент України Володимир Зеленський відвідав позиції Сил оборони на Бахмутському напрямі, заслухав доповіді командирів та нагородив бійців. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті