ЗСУ почали будувати оборонні укріплення тільки в грудні, тому що проводилася наступальна операція - Ліховий 

Україна почала будувати оборонні укріплення тільки в грудні тому, що раніше інженерно-саперні підрозділи були задіяні в наступальній операції. Про це розповів представник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Ліховий у коментарі "Еспресо".

Будівництво оборонних рубежів, - зазначив він, триває з грудня минулого року, - сказав він.

На запитання, чому цього не почали робити раніше, Ліховий пояснив, торік Україна вела наступальну операцію, тож сапери та інженерні служби були залучені для подолання ворожих інженерно-фортифікаційних споруд.

На сьогодні українські військові фахівці зводять опорні пункти, бронекапсули, бетонні бункери, риють траншеї тощо. "Ці фортифікаційні укріплення разом із мінними полями складатимуть єдиний оборонний комплекс, який має зупинити наступ ворога", - запевнив він.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті