ЗСУ під Куп'янськом і Лиманом знищили чотири ударних дрони "Ланцет" та бліндаж окупантів

Чотири ворожі дрони-камікадзе "Ланцет" знищили українські захисники за добу на Лиманському та Куп’янському напрямках. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий під час телемарафону 14 червня.

За його словами, на цій ділянці фронту росіяни декілька разів намагалися атакувати наші позиції, але безуспішно, відбулося чотири бойових зіткнення. 

"У ході відбиття наступів загарбників ліквідовано 37 окупантів, ще 67 зазнали поранень. Знищені чотири ворожі дрони-камікадзе "Ланцет" та бліндаж окупантів", - поінформував Череватий.

Всього 428 разів протягом доби російські війська наносили удари артилерією та здійснили десять авіанальотів на позиції ЗСУ на Лимансько-Куп'янському напрямку.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті