ЗСУ отримали 2,4 тис. резюме за 3 дні рекрутингової кампанії "Будь собою" - Міноборони

У період з 11 по 14 червня у межах рекрутингової кампанії "Будь собою" Сили оборони отримали понад 2,4 тисячі резюме від охочих служити в українській армії. Про це повідомляє Міністерство оборони України. 

Як зазначається, за три дні через портал army.gov.ua у партнерстві з Lobby X Сили оборони отримали 2 420 резюме від охочих долучитися до армії. 

"За напрямками, найбільше резюме отримали вакансії в БПЛА (232 відгуки на 115 вакансій) та розвідці (208 відгуків на 54 вакансії)", - йдеться у повідомленні. 

Разом з тим, за цей час на порталі з'явилися 115 нових вакансій. Також було створено 4 нові підрозділи.

Нагадаємо, 11 червня Міністерство оборони України запустило сайт "Будь собою", на якому можна самостійно обрати професію для служби в армії. 

Як повідомлялося, наприкінці квітня у Києві відкрили перший центр рекрутингу до ЗСУ. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті