ЗСУ не дали окупантам відновити позиції на Запоріжжі та відбили 11 атак на сході – Генштаб

Збройні сили України не дозволили російським загарбникам просунутися на Запорізькому напрямку та відбили протягом доби 11 атак окупантів на східних ділянках фронту. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в зведенні увечері 28 вересня.

Так, на Лиманському та Шахтарському напрямкам Сили оборони відбили по одній атаці противника в районі Білогорівки та Урожайногоі, ще шість – в районі Мар’їнки.

Крім того, ЗСУ  тричі зупинили спроби ворога повернути позиції в районі південніше Авдіївки.

Водночас на Запорізькому напрямку російська війська намагалися відновити втрачене положення в районі Червоного, але успіху не мали.

В Генштабі зазначили, що Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Як повідомлялося, ворог завдав 44 авіаційних удари за добу та здійснив 27 обстрілів по позиціях ЗСУ та населених пунктах.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті