ЗСУ на Краматорському напрямку спалили ворожу інженерну техніку та склади з боєприпасами

Пілоти батальйону безпілотних систем "Black Raven" бригади "Холодний Яр" знищили техніку ворога та особовий склад на Краматорському напрямку, Про це повідомляє оперативно-стратегічне угруповання військ "Хортиця".

Як зазначається, оператори дронів знищили російську інженерну машину розгородження ІМР-1, склади з боєприпасами, міномет та піхоту.

"У черговий відеозвіт роботи пілотів батальйону потрапили ураження, що не так часто побачиш, інженерної машини розгородження (спільно із суміжними підрозділами), вантажівок, дистанційні пункти пілотування, склади боєприпасів і, звісно ж, особового складу окупантів", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, втрати росіян за 21 квітня становили 1130 осіб особового складу і 26 артсистем. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Країна
29.12.2025
19:48

Володимир Фесенко: Вікно можливостей лише прочинене, РФ не готова до компромісів по Донбасу, а переговори після зустрічі в США стали ще жорсткішими

Активізація міжнародних контактів навколо можливого припинення вогню та пошуку формули мирної угоди між Україною і Росією супроводжується зростанням дипломатичної напруги та суттєвим ускладненням переговорної динаміки. Попри готовність Києва...
Всі статті