ЗСУ мають певні успіхи на південь від Бахмута - ISW

Сили оборони України мають певні територіальні успіхи на південь від Бахмута, що на Донеччині. Про це у звіті повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"15 листопада українські війська здійснили локальні атаки на південь від Бахмута та мають підтверджені територіальні досягнення",- заявили в ISW.

Також геолокаційні кадри показують, що українські Сили оборони незначно просунулися на південний схід від Торецька (23 км на південний захід від Бахмута).

Як повідомлялося, через великі втрати техніки росія під час штурмів спирається на піхоту. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті