ЗСУ мають частковий успіх на Бахмутському та Запорізькому напрямках, ворог зазнає втрат – Генштаб

Збройні сили України мають частковий успіх у наступі на Бахмутському та Запорізькому напрямках. Про це йдеться в ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ 4 жовтня.

"Сили оборони продовжують наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, мають частковий успіх в районах Кліщіївка та Андріївка, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, продовжують закріплятися на зайнятих рубежах та виснажують ворога", - йдеться у повідомленні.

Водночас у ході наступальної операції на Мелітопольському напрямку ЗСУ досягли часткового успіху в районах західніше Роботиного Запорізької області.

Разом з тим українські військові продовжують стримувати наступ російських військ на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Протягом минулої доби відбулося 43 бойових зіткнення.

Як повідомлялося, авіація Сил оборони завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті