ЗСУ ліквідували ворожий танкер "Механік Погодін", який росіяни використовували як пункт управління

ЗСУ ліквідували ворожий танкер "Механик Погодин", який росіяни використовували як пункт управління. Про це йдеться в повідомленні Військово-морських сил України.

У ньому наголошується, що 11 березня 2024 року, в результаті успішного повітряного удару Повітряними Силами ЗС України в районі Кінбурської коси було знищено танкер під прапором "Механік Погодін", який росіяни використовували як пункт управління".

Цей танкер належав російській компанії VEB-Leasing OJSC (Санкт-Петербург), яку внесено до санкційного списку. Судно було заарештовано і до літа 2023 року перебувало на території Херсонського морського порту. Після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС танкер викинуло на берег Кінбурської коси, захопленої росіянами.

Надалі окупанти перетворили "Механіка Погодіна" на спостережний пост для ведення розвідки, а також для розміщення засобів РЕБ. Судно періодично використовували як платформу для нанесення ударів FPV-дронами по території Херсонської області.

Таким чином, знищення російського танкера було здійснено в повній відповідності до норм Міжнародного гуманітарного права.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті