ЗСУ контратакують окупантів на Луганщині та закріплюються на ділянці Білогорівка – Шипилівка

Збройні сили України вели контрнаступальні операції на одній з ділянкок лінії фронту в Луганській області та домоглися успіху. Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону 21 червня.

"На напрямку Білогорівка – Шипилівка вели наступальні дії, мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах", - сказав речник.

Він додав,що на Донеччині особливо важкі бої тривають на Лиманському напрямку, а саме в районах Ямполівки та Серебрянського лісництва.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Всі статті