Зеленський про ситуацію на Донеччині: "Десятки ворожих атак щоденно і як мінімум сотні прикладів героїзму наших воїнів щоденно"

ЗСУ продовжують стримувати атаки окупанта на Донеччині, де вони намагаються зламати нашу оборону. Про це заявив президент України Володимир Зеленський 25 січня у вечірньому зверненні.

"Хочу сьогодні відзначити й наші підрозділи, які продовжують стримувати атаки окупанта на Донеччині. Саме там, де росія постійно намагається зламати нашу оборону. Десятки ворожих атак щоденно. І як мінімум сотні прикладів героїзму наших воїнів щоденно", -  сказав президент.

Також він подякував  бійцям 110-ї окремої механізованої бригади, 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, 35-ї окремої бригади морської піхоти й 55-ї окремої артилерійської бригади. "Дякую, воїни, за вашу стійкість, за вашу сміливість, які надихають світ на більшу й більшу допомогу Україні!", - зазначив Зеленський.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті