Зробить що-небудь: голодні окупанти з Туви скаржаться, що командування тримає їх у підвалах

Окупантии з російської Туви, які зараз перебувають у м.Пологи на Запорізькому напрямку, зняли відео, на якому скаржаться, що їх тримає під замком у підвалі своє ж командування. Про це пише телеграм-канал "Азіати Росії" 25 березня.

На відео тувінці показують подвал й кажуть, що на них ніхто не звертає уваги.

"Вони зараз перебувають у м. Пологи в Запорізькому напрямку. Їх не годували кілька днів. Керівництво не звертають увагу на них, бо вони тувинці. Солдатам з 18 до 20 років. Просять поширити відео та вжити заходів", - йдеться у повідомленні. 

"Запам'ятайте! Не потрібно брати участь у цій загарбницькій війні. У гіршому випадку ви загинете, у кращому залишитеся калікою або вас своє ж командування замучить", - закликають у телеграм-каналі.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті