ЗРК Patriot вже несе бойове чергування на одному з напрямків — Повітряні сили ЗСУ

Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук перевірив бойові позиції ЗРК Patriot на одному з напрямків. Про це він повідомив у Телеграм 21 квітня.

"На фото позаду мене – пускова установка ЗРК Patriot, яка вже несе бойове чергування в системі протиповітряної оборони України! Хоч у невеликій кількості, але по факту уже маємо на озброєнні сучасні західні зенітні ракетні системи: NASAMS, IRIS-T, Patriot, SAMP/T, Crotale, Gepard та інші. Аби пазл перспективної української ППО остаточно склався, Повітряним силам потрібен F-16!", – написав він.

Командувач подякував зенітникам, які завершили навчання значно раніше запланованих термінів, а також партнерам та усім, хто сприяв в отримані ЗРК.

Як повідомлялося, в Україну прибули системи протиповітряної оборони Patriot від Сполучених Штатів Америки, Нідерландів та Німеччини.

Чергова зустріч Контактної групи з питань оборони України відбудеться на американській базі ВПС "Рамштайн" (Німеччина) 21 квітня.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті