Зранку над Сумщиною сили ППО збили російську ракету

Вранці у середу, 29 травня, в небі над Сумською областю сили протиповітряної оборони знищили російську ракету. Про це в Телеграмі повідомляє обласна військова адміністрація.

«Сьогодні вранці, 29 травня, у небі над Сумщиною силами протиповітряної оборони області було знищено ворожу ракету», - ідеться в повідомленні.

Також вночі та зранку росіяни здійснили 2 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 1 вибух. Обстрілів зазнали Шалигинська та Конотопська громади.

Шалигинська громада: був обстріл із стрілецької зброї.

 Конотопська громада: здійснено ракетний обстріл ( 1 вибух).

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті