Золото і срібло здобули представниці Луганської області на першості України зі стрибків у воду

Дві медалі здобули представниці Луганської області на особистому чемпіонаті України зі стрибків у воду, який 18 травня триває в Києві. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 18 травня.

"У синхронних стрибках з триметрового трампліну перемогла наша Анна Письменська в парі зі спортсменкою із Запоріжжя Вікторією Кесарь. Їхній здобуток - 263.01 бали", - йдеться в повідомленні.

Урім того, у стрибках з вишки серед жінок срібло виборола Соф’я Есман із результатом у 243.95 бали.

Раніше повідомлялось, що представниця Луганщини Аліна Бурсова перемогла на відкритому чемпіонаті Польщі зі стрибків у воду.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті