Знищено усі 37 ударних БПЛА, які окупанти застосували проти України протягом ночі

Усі 37 ударних БПЛА, які росіяни застосували проти України протягом минулої ночі, було знищено. Про це повідомив командувач Повітряних Сил Микола Олещук у Телеграм 19 травня.

"В результаті протиповітряного бою усі 37 "шахедів" збито у Київській, Одеській, Миколаївській, Сумській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Херсонській областях", - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що уночі 19 травня 2024 року російські окупанти атакували Україну 37-ма ударними безпілотниками типу "Shahed-131/136" із районів Приморсько-Ахтарськ та Курськ РФ. До відбиття повітряного нападу противника залучались зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби.

Раніше повідомлялось, що уночі 18 травня українська ППО знову збивала російські "шахеди".

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті