Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Президенти України та США Володимир Зеленський та Дональд Трамп планують зустрітися у Вашингтоні 28 липня. Напередодні приїзду Зеленського українські та американські чиновники обговорювали пропозицію щодо припинення вогню у повітрі. Про це написало Reuters 24 липня з посиланням на українське джерело.
Пропозицію щодо повітряного перемир’я мають передати державі-агресору РФ.
Співрозмовник видання зазначив, що Україна вже зверталася до очільника Кремля Володимира Путіна з пропозиціями про припинення вогню. Ці пропозиції були відхилені.
Проте деякі посадовці вважають, що позиція Путіна може пом’якшитися — на тлі тиску на російську економіку через українські удари по нафтовій інфраструктурі і логістиці Росії.
Раніше повідомлялось, що стала відома програма візиту Зеленського в США.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту