Злодійкуваті російські чиновники намагаються сховатися на анексованих територіях України - ЗМІ

Значна частина російських чиновників, які влаштувалися в органи влади на анексованих територіях України, намагається позбутися кримінальних справ на батьківщині за допомогою нової роботи. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на видання "Верстка".

За підрахунками видання, близько половини керівних посад у регіональній владі окупованих українських регіонів - Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей - обіймають приїжджі з "великої Росії" чиновники. Найпопулярнішим напрямком для працевлаштування виявилася "ДНР" - з 24 членів місцевого уряду 15 осіб є приїжджими. Найменше в "ЛНР" - лише 6 із 19-ти.

За словами співрозмовника "Верстки" в повпредстві президента РФ у Центральному федеральному окрузі, для багатьох робота на окупованих територіях - шанс почати кар'єру з чистого аркуша, залишитися "в обоймі" або повернутися в неї. "Поїздка "за стрічку" обнуляє все твоє минуле. Гріхи, кримінальні справи, управлінські провали ніби забуваються, а досвід залишається при тобі", - пояснив співрозмовник видання.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті