Зі зруйнованого Донецького техуніверситету в Покровську вціліле обладнання вивезли до вишу Києва

Залишки цінних речей та вціліле обладнання вивези з Донецького технічного університету, в будівлю якого у Покровську наприкінці лютого влучила російська ракета та повністю її зруйнувала. Про це повідомили співробітники вишу в коментарі місцевим ЗМІ.

«Покровськ прихистив університет на 8 років, він став майже як рідне місто, і нам було тут дуже комфортно. Коли буде перемога, то однозначно філія в Покровську буде працювати разом з основним корпусом в Донецьку», – кажуть викладачі ДонНТУ. 

Хоча більшість університетського обладнання була втрачена безповоротно, деякі речі все ж вдалося врятувати – комп’ютери, станки, механізми, архіви, меблі.

Очікується, що в одному з вишів Києва з майбутнього навчального року розпочнеться очне навчання для частини студентів ДонНТУ.

«Ті наші абітурієнти чи студенти старших курсів, які не мають можливості приїхати на навчання в Київ, будуть продовжувати навчання в онлайн-режимі. А для тих, хто зможе приїхати, ми будемо організовувати короткочасні сесії практичного навчання. Тому ми й вивозимо своє лабораторне обладнання», – розповіла перша проректорка ДонНТУ Вікторія Воропаєва.

Як повідомлялося, РФ двічі вдарила ракетами по центру Покровська на Донеччині, пошкоджено адмінбудівлю та 10 багатоповерхівок.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті