Зі спортсменів і тренерів в Україну не повернулося 309 осіб - Мінспорту

З початку повномасштабного вторгнення РФ з України виїхали та не повернулися 309 спортсменів та тренерів – це 3,41% від кількості тих, хто за цей час виїжджав за кордон. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту на запит "Фокусу", пише видання 22 листопада. 

"Не повернулися в Україну з різних причин 247 спортсменів і тренерів з олімпійських видів спорту та 49 спортсменів і 13 тренерів з неолімпійських. Мінспорту і спортивні федерації погрожують ухилянтам виключенням зі складу національних збірних і позбавленням спортивних звань", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що спортсменам дозволено виїжджати з України, аби представляти країну на змаганнях і зборах. З 24 лютого 2022 року до 15 листопада 2023 року цим правом скористалися 9058 спортсменів та їхніх тренерів, повідомило Мінмолодьспорту.

"У разі порушення умов, визначених зобов'язанням щодо термінів повернення в Україну, Мінмолодьспортом спільно зі спортивними федераціями опрацьовується питання щодо виключення таких осіб зі складу національних збірних команд України та позбавлення їх спортивних звань", – пояснює міністерство.

Раніше повідомлялось, що Кабмін призначив тимчасового керівника Міністерства молоді та спорту.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті