Мешканцям прифронтової Донеччини воду підвозять рятувальники (ФОТО)

У Донецькій області рятувальники підвозять воду мешканцям тих населених пунктів, де наразі відсутнє центральне водопостачання. Про це повідомило МВС України у своєму телеграм-каналі 10 листопада.

Уточнюється, що на Донеччині без централізованого водопостачання продовжують залишаються міста та села, а це пряма загроза життю та здоров’ю тисячам людей.

"Через це існує потреба у щоденному підвезенні технічної та питної води мешканцям області", – пише відомство.

Підкреслюється, що упродовж останньої доби рятувальники здійснили підвіз 131,55 кубічних метрів води, в тому числі 32 кубометри питної у населені пункти Дружківка, Світле, Добропілля, Костянтинівка, Торецьк, Селидове та Бахмут.

Зазначається, що для цього Державна служба з надзвичайних ситуацій у Донецькій області залучила 75 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині повернули газ у більш ніж 45 тисяч осель після 5 місяців російських обстрілів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті