Жителям окупованого Донбасу, які винаймають квартири, нагадали, що вони, "як у Росії", повинні пройти реєстрацію

Багатофункціональний центр надання державних послуг (МФЦ) РФ попередив мешканців окупованих територій України, які понад три місяці проживають не за адресою своєї прописки, про необхідність проходження реєстрації.

Така норма передбачена російським законодавством, яке країна-агресор поширила на непідконтрольні законній владі території Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

"Громадяни, які прибули для тимчасового проживання в житлових приміщеннях, які не є їх місцем проживання, на термін понад 90 днів, зобов'язані до закінчення зазначеного терміну звернутися до співробітника МФЦ, щоб стати на реєстраційний облік за місцем перебування в межах Російської Федерації", - йдеться у повідомленні. повідомленні.

Заяву на надання цієї послуги у присутності співробітника МФЦ підписують заявник та власник житлового приміщення.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті