Жителям Херсонської області пропонують російські паспорти

Російські військові в Херсонській області ходять по домівках з анкетами та пропонують місцевим жителям отримати паспорти РФ. Про це повідомив у Телеграм голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич 3 вересня.

"У селищі міського типу Велика Лепетиха Каховського району військові РФ ходять по будинках і пропонують мешканцям заповнювати анкети на отримання паспорта РФ", - написав він.

При цьому ситуація в області залишається важкою, продовжуються обстріли житлових районів. Російські війська практично знищили Нововоронцовську громаду, повідомляє Янушевич.

"Обстріли тривають цілодобово, в громаді багато зруйнованих та пошкоджених приватних будинків та об'єктів інфраструктури. Люди змушені жити без води та світла, бо через бойові дії немає можливості відремонтувати пошкоджені мережі. У самому селищі Нововоронцовка із понад 6 тис. жителів залишилося близько 400", - повідомив Янушевич.

Нагадаємо, 3 вересня у Херсоні місцеві жителі повідомили про "прильоти" по комплексу, де розташовувалися російські силовики, та по річковому порту.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті