Жителям Бурятії запропонували розвантажувати вагони з вугіллям через борги по ЖКГ

Жителям Муйського району Бурятії РФ запропонували розвантажувати вагони з вугіллям за рахунок списання боргів за ЖКГ. Про це з посиланням на постанову місцевої адміністрації повідомили місцеві ЗМІ 8 грудня.

"У зв'язку з критичною ситуацією, що склалася, проінформувати споживачів комунальних послуг про необхідність оплати заборгованостей за комунальні послуги", - ідеться в постанові.

Уточнюється, що в Муйському районі Бурятії склалася критична ситуація з постачанням вугілля для котелень. На території введено режим підвищеної готовності.

Крім того, місцевим ресурсопостачальним компаніям прямо "рекомендовано посилити роботу зі збору заборгованостей зі споживачів комунальних послуг".

Після цього одна з компаній запросила боржників розвантажувати вагони, які прийшли на котельню. В обмін на роботу жителям пообіцяли списати борги за комуналку.

Раніше повідомлялося, що потужна пожежа сталася на гірничо-збагачувальному комбінаті "Озерний" у Бурятії РФ вранці 8 листопада.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті