Жителів окупованої Луганщини попередили про повне вимкнення українських кодів у роботі нелегального мобільного оператора "ЛНР"

Жителів окупованої Луганщини попередили про повне відключення українських кодів у роботі нелегального мобільного оператора "ЛНР". Про це йдеться в повідомленні створеної на базі вкраденого у "Київстар" обладнання компанії "Лугаком".

Найближчим часом при повному переході на російську систему нумерації код +38072 буде повністю видалено. Отримувати вхідні/вихідні СМС і дзвінки на нього не буде можливості", - наголошується в ньому.

Окупанти заявляють, що після відключення українських кодів жителі непідконтрольної частини Луганської області можуть втратити доступ до своїх соцмереж, месенджерів та інших сервісів. "Лугаком" рекомендує абонентам перереєструвати свої українські номери на номери у форматі +7(959).

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті