Жителів окупованої Луганщини попередили про повне вимкнення українських кодів у роботі нелегального мобільного оператора "ЛНР"

Жителів окупованої Луганщини попередили про повне відключення українських кодів у роботі нелегального мобільного оператора "ЛНР". Про це йдеться в повідомленні створеної на базі вкраденого у "Київстар" обладнання компанії "Лугаком".

Найближчим часом при повному переході на російську систему нумерації код +38072 буде повністю видалено. Отримувати вхідні/вихідні СМС і дзвінки на нього не буде можливості", - наголошується в ньому.

Окупанти заявляють, що після відключення українських кодів жителі непідконтрольної частини Луганської області можуть втратити доступ до своїх соцмереж, месенджерів та інших сервісів. "Лугаком" рекомендує абонентам перереєструвати свої українські номери на номери у форматі +7(959).

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті