Жителі Києва мають світло в середньому 80% часу і ситуацію вдалося додатково вирівняти – Yasno

Минулого тижня світло у будинках у мешканців Києва було в середньому 80% часу, зараз ситуацію вдалося вирівняти додатково. Про це 30 січня у Facebook повідомив гендиректор компанії Yasno Сергій Коваленко.

"Орієнтуємось, що в середньому світло у киян є 80% часу. Колеги розподіляють доступні обсяги досить рівномірно", - заявив він.

За словами Коваленка, з 23 по 29 січня у будинках киян у середньому відключення електроенергії не перевищували сумарно п'ять годин. Також він зазначив, що "ситуація залишається стабільною та навіть ще вирівнялася".

Середній час відключення становить 4 години 50 хвилин, 4 години 51 хвилину та 4 години 58 хвилин для кожної групи. Також Коваленко показав дані, які свідчать про рівномірність відключень минулого тижня у Києві.

 

На завтра, 31 січня, Укренерго встановив такі обмеження: для Києва – 1012 МВт вдень, 709 МВт уночі; для Дніпропетровської області - 1225 МВт вдень, 1293 МВт вночі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні попри вихідний день є значний дефіцит електроенергії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті