Жителі Гуляйполя у Запорізькій області отримали допомогу від ООН: комплекти для ремонту, інструмент, предмети гігієни

Жителі міста Гуляйполе в Запорізькій області отримали допомогу від ООН, до якої входять комплекти для ремонту, інструмент, предмети гігієни, лампи на сонячних батареях. Про це повідомив представник Управління ООН з гуманітарних питань Єнс Ларке на брифінгу в Женеві 3 лютого, пише сайт "Новини ООН".

"Міжвідомча гуманітарна автоколона доставила допомогу мешканцям прифронтових населених пунктів Запорізької області України, – йдеться у повідомленні. – Допомога включає комплекти для ремонту пошкоджених будинків, інструменти, предмети гігієни та лампи на сонячних батареях".

Уточнюється, що вантажі призначаються для жителів Гуляйполя, де близько трьох тисяч людей все ще знаходяться у безпосередній близькості від лінії фронту. Допомогу, що привезли до Гуляйполю, надали Міжнародна організація з міграції (МОМ), ЮНІСЕФ та ВООЗ.

Наголошується, що вантажі розподілені серед людей, які їх потребують, за допомогою місцевих волонтерів.

Раніше повідомлялося, що до Соледара на Донеччині вперше доставили гуманітарну допомогу ООН.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті