Жителі Гуляйполя у Запорізькій області отримали допомогу від ООН: комплекти для ремонту, інструмент, предмети гігієни

Жителі міста Гуляйполе в Запорізькій області отримали допомогу від ООН, до якої входять комплекти для ремонту, інструмент, предмети гігієни, лампи на сонячних батареях. Про це повідомив представник Управління ООН з гуманітарних питань Єнс Ларке на брифінгу в Женеві 3 лютого, пише сайт "Новини ООН".

"Міжвідомча гуманітарна автоколона доставила допомогу мешканцям прифронтових населених пунктів Запорізької області України, – йдеться у повідомленні. – Допомога включає комплекти для ремонту пошкоджених будинків, інструменти, предмети гігієни та лампи на сонячних батареях".

Уточнюється, що вантажі призначаються для жителів Гуляйполя, де близько трьох тисяч людей все ще знаходяться у безпосередній близькості від лінії фронту. Допомогу, що привезли до Гуляйполю, надали Міжнародна організація з міграції (МОМ), ЮНІСЕФ та ВООЗ.

Наголошується, що вантажі розподілені серед людей, які їх потребують, за допомогою місцевих волонтерів.

Раніше повідомлялося, що до Соледара на Донеччині вперше доставили гуманітарну допомогу ООН.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті