Жителі Донеччини вже отримали як компенсацію за зруйноване житло 753,5 млн грн

Мешканці Донеччини отримали вже 753,5 млн грн як компенсацію за зруйноване житло. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін 24 квітня.

"У травні 2023 року стартувала державна програма "єВідновлення". За цей час 460 наших земляків, чиї домівки знищили росіяни, уже отримали відповідні сертифікати", - написав очільник Донецької ОВА..

За його словами, найбльша кількість отриманих сертифікатів відбулася у Святогірській громаді, де їх  отримали 252 людини. 

Всього в області зареєстровано 945 заяв.

"Допомогу отримують і ті, чиє житло частково пошкоджене — таких заяв на Донеччині зараз 7348. Із них 4200 заявників уже отримали допомогу на загальну суму 309 млн грн", - зазначив Філашкін. 

Як повідомлялося, у межах програми єВідновлення родина з Гостомеля використала житловий сертифікат, отриманий за знищене майно, для купівлі нової оселі у Бучі на Київщині.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті