Жителі Донеччини подали майже 8 тис заявок на отримання держдопомоги для відновлення пошкодженого житла

Жителі підконтрольних Україні територій Донецької області подали 7827 заявок на отримання державної допомоги для відновлення пошкодженого житла. Про це на брифінгу сказала заступниця директора департаменту житлово-комунального господарства Донецької ОВА Лариса Гусєва, - повідомляє Укрінформ.

"Що стосується єВідновлення. Станом на сьогодні подано всього заяв 7827 - це на отримання державної допомоги для відновлення пошкодженого житла. Комісіями прийнято 4851 позитивне рішення про надання компенсації за пошкоджене житло на загальну суму 401,5 млн грн. На рахунки людям, які подали заявки, вже нараховано 338,8 млн грн, і люди вже ці кошти отримали", - сказала Гусєва.

Говорячи про сертифікати, видані жителям області, чиє житло повністю зруйноване російськими загарбниками, вона зазначила, що було подано 1075 заявок, ухвалено позитивних рішень за 576 заявками на суму 940 млн грн. "І вже сформовано житлових сертифікатів на суму 927 млн грн, це на сьогодні", - додала чиновниця.

Як повідомлялося, 10 травня 2023 року стартувала програма «єВідновлення». Кожен громадянин, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії РФ, може подати заявку на отримання державної допомоги для його поточного ремонту. Зробити це можна за допомогою порталу «Дія» або звернувшись до центрів надання адміністративних послуг, органів соціального захисту та нотаріусів. 1 серпня розпочався другий етап реалізації державної програми «єВідновлення» – власники знищеного житла можуть подати у застосунку «Дія» заявку на отримання компенсації для придбання нової квартири чи будинку.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті