Жителі Донеччини на цьому тижні отримали понад 500 тонн благодійної допомоги

Жителі Донеччини на цьому тижні отримали 500,2 тонни благодійної допомоги. Про це у Телеграм повідомляє начальник ОВА Вадим Філашкін.

"Це продукти харчування, хлібобулочні вироби, засоби гігієни, ємності для води, будівельні матеріали, медичні препарати, непродовольчі товари, в тому числі вугілля. Також на цьому тижні благодійні організації передали понад 6500 пляшок з питною водою об'ємом по 6 літрів.  Загалом з початку року громади вже отримали 8602,4 тонни благодійної допомоги", - йдеться у повідомленні.

"Щиро вдячний всім, хто доставляє гуманітарну допомогу для людей Донецької області! Дякую за постійну увагу до потреб громадян", - зазначив глава області.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті