Мешканців Нікопольщини просять ночувати у сховищі через загрозу обстрілу

Мешканців Нікопольщини просять ночувати у сховищі через загрозу обстрілу. Про це повідомив голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко у Телеграм.

За його словами, день в громадах району минув з тривогами, але без обстрілів та надзвичайних ситуацій. Проте найгарячіше на Нікопольщині стає саме вночі. У зв’язку з цим голова Євген Євтушенко звернувся до жителів району.

"Прошу жителів прибережних територій провести ніч у сховищі, або скористатися правилом двох стін", - написав він.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті