Журналісти зафіксували прорив ЗСУ під Бахмутом

Контратаку ЗСУ під Бахмутом побачили на власні очі кореспонденти Радіо Свобода, опубліковавши відео з першими кадрами з поля бою. Про це повідомляє Радіо Свобода 17 травня. 

"Нещодавно ЗСУ прорвали лінію оборони російської армії під Бахмутом - вдалося взяти під контроль територію на глибину від 200 метрів до 2 кілометрів. Наші Мар’ян Кушнір та Сергій Нужненко не лише причепили нагрудні камери на штурмові підрозділи, але і перебували з ними в момент, коли тривали штурмові дії", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, ЗСУ звільнили на півночі та півдні передмістя Бахмута близько 20 квадратних кілометрів. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті