"Журналісти РФ взагалі не ставлять запитання". Російський льотчик здивувався, що у нього питають про 40 загиблих у Дніпрі

Начальник штабу ескадрильї авіаційної групи ЗС РФ Дмитро Голенков дуже здивувався, що журналіст проекту "Важные новости" поцікавився його ставленням до того, що російська ракета вбила у Дніпрі 40 мирних жителів.

Він припустив, що спілкується з представником українського ЗМІ, тому що російські журналісти ніколи не ставлять питання про загибель мирних жителів унаслідок ракетних обстрілів з боку ЗС РФ.

"Не можете ви з Росії бути! Журналісти (у Росії - "ОстроВ") взагалі не ставлять питання. Навіщо ви мені ставите питання "А що ви думаєте (щодо загибелі 40 мирних жителів внаслідок ракетного обстрілу житлового будинку в Дніпрі 14 січня - "ОстроВ")?

Російський військовий вів розмову дуже агресивно, постійно повторював пропагандистські штампи про те, що Україна – це нібито частина РФ і жодної вини за геноцид українського народу не відчував.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України опублікувала дані шести військових із 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку, з літаків якого було завдано ракетного удару по Дніпру. Дмитро Голенков один із учасників цього злочину.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті