"Журналісти РФ взагалі не ставлять запитання". Російський льотчик здивувався, що у нього питають про 40 загиблих у Дніпрі

Начальник штабу ескадрильї авіаційної групи ЗС РФ Дмитро Голенков дуже здивувався, що журналіст проекту "Важные новости" поцікавився його ставленням до того, що російська ракета вбила у Дніпрі 40 мирних жителів.

Він припустив, що спілкується з представником українського ЗМІ, тому що російські журналісти ніколи не ставлять питання про загибель мирних жителів унаслідок ракетних обстрілів з боку ЗС РФ.

"Не можете ви з Росії бути! Журналісти (у Росії - "ОстроВ") взагалі не ставлять питання. Навіщо ви мені ставите питання "А що ви думаєте (щодо загибелі 40 мирних жителів внаслідок ракетного обстрілу житлового будинку в Дніпрі 14 січня - "ОстроВ")?

Російський військовий вів розмову дуже агресивно, постійно повторював пропагандистські штампи про те, що Україна – це нібито частина РФ і жодної вини за геноцид українського народу не відчував.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України опублікувала дані шести військових із 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку, з літаків якого було завдано ракетного удару по Дніпру. Дмитро Голенков один із учасників цього злочину.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті