Жодних "договорняків" без звільнення українців з полону: в Києві триває мітинг під посольством США

Під стінами посольства США в Києві зібрались мітингувальники. Українці проводять акцію у підтримку військовополонених та вимагають звільнення з російських катівень. 

"Жодних "договорняків" без звільнення українців з полону", "Всіх на всіх. Обмін. Без виключень", "Поверніть мого чоловіка з полону", та ще десятки закликів на плакатах мітингувальників. 

Мітингарі закликають в першу чергу звільнити українських військових з полону, а вже потім підписувати угоди які призведуть до закінчення війни. 

Як повідомляли раніше, Британія і Франція завершують мирний план щодо України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті