Жіноча збірна України з футзалу здобула "срібло" на чемпіонаті Європи

Жіноча збірна України з футзалу поступилася Іспанії у фіналі чемпіонату Європи та посіла друге місце. Про це 19 березня повідомляє Асоціація футзалу України.

З початку матчу наші спортсменки змушені були відіграватись – вже на 13 секунді у ворота української збірної поставили пенальті. Фінальний свисток зафіксував перемогу іспанок з рахунком 5:1.

Таким чином, збірна України завершує турнір, вигравши "срібло" чемпіонату Європи. Цей результат є найкращим для нашої національної команди в історії.

Нагадаємо, що у фінал футзального Євро серед жінок українки вийшли, обігравши збірну Угорщини.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті