Жіноча збірна України з футзалу здобула "срібло" на чемпіонаті Європи

Жіноча збірна України з футзалу поступилася Іспанії у фіналі чемпіонату Європи та посіла друге місце. Про це 19 березня повідомляє Асоціація футзалу України.

З початку матчу наші спортсменки змушені були відіграватись – вже на 13 секунді у ворота української збірної поставили пенальті. Фінальний свисток зафіксував перемогу іспанок з рахунком 5:1.

Таким чином, збірна України завершує турнір, вигравши "срібло" чемпіонату Європи. Цей результат є найкращим для нашої національної команди в історії.

Нагадаємо, що у фінал футзального Євро серед жінок українки вийшли, обігравши збірну Угорщини.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті