Жертвами перестрілки у Нагірному Карабаху стали 5 людей

Між військовими Азербайджану та Вірменії у Нагірному Карабаху 5 березня сталася стрілянина, жертвами якої стали 5 людей. Про це повідомляє "Голос Америки".

Військове відомство Азербайджану заявило, що інцидент мав місце, коли азербайджанські військовослужбовці зупинили колону, яка пересувалася без дозволу, за підозрою у транспортуванні зброї. Як повідомляється, внаслідок перестрілки загинули двоє азербайджанських військових.

У МЗС Вірменії повідомили про вбивство трьох представників МВС самопроголошеної Нагірно-Карабахської республіки. У відомстві назвали абсурдними звинувачення у транспортуванні зброї, наголосивши, що у військових, які складали колону, були документи і лише табельна зброя.

У повідомленні нагадується, що міжнародне співтовариство визнає Нагірний Карабах частиною Азербайджану. Більшість його мешканців – етнічні вірмени. У 1990-ті роки Баку втратив контроль над значною частиною регіону. У 2020 році Азербайджану вдалося відвоювати частину території Нагірного Карабаху, після чого Баку та Єреван підписали угоду про припинення бойових дій. У регіоні зберігається напруженість.

Як повідомлялося, у Нагірному Карабаху сталася стрілянина між вірменською поліцією та військовими з Азербайджану.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті