Згадали навіть Третій Рейх: у Центрі протидії дезінформації розповіли про російські фейки щодо влучання в ДніпроГЕС

Росіяни почали ширити фейки щодо ДніпроГЕС ще до того, як обстріляли її ракетами 22 березня. Про це повідомив Центр протидії дезінформації (ЦПД) РНБО в Телеграм 22 березня.

"Центр протидії дезінформації РНБО відслідковує російську інформкампанію довкола ракетного удару по ДніпроГЕС. Ще до удару по ДніпроГЕС російські пропагандистські пабліки розпочали поширювати інформацію щодо буцімто підготовки до підриву дамби українськими спецслужбами. Мовляв, українці самі збираються підірвати дамбу під час весняної повені, щоб кількість жертв з-поміж цивільного населення була якомога більшою", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що зараз ворог продовжує спроби посіяти паніку фейками про прорив дамби. Цей ефект намагаються підсилити публікацією матеріалів щодо підриву дамби ДніпроГЕС Червоною армією та армією Третього Рейху під час відступу із Запоріжжя в роки Другої світової, що призвело до дуже великих жертв з-поміж мирного населення.

"Нині загрози прориву дамби ДніпроГЕС немає. Довіряйте тільки верифікованим джерелам інформації", - наголошує ЦПД.

Раніше повідомлялось, що на найбільшій ГЕС України - ДніпроГЕС у Запоріжжі - триває пожежа через російський ракетний удар.

Раніше також повідомлялось, що у Дніпровську ГЕС у Запоріжжі поцілили 8 ракет, ураження дуже значні, об'єкт виведений із ладу.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті