Зеленський звільнив заступника голови та голів кількох департаментів СБУ

Президент України Володимир Зеленський звільнив низку співробітників СБУ, зокрема заступника голови відомства. Відповідні укази було опубліковано 6 березня.

Згідно з цими документами з посади заступника голови Служби безпеки України було звільнено Олександра Якушева. Також були звільнені начальники управління СБУ – Едуард Федоров у Сумській області та Борис Безрукий у Запорізькій області.

Свої посади залишили і начальник департаменту охорони державної таємниці та ліцензування СБУ Ігор Носко, а також начальник департаменту господарського забезпечення Олександр Провоторов.

При цьому глава держави вже призначив начальником управління СБУ у Сумській області Олега Красношапку, а начальником департаменту охорони державної таємниці та ліцензування – Олега Храмова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ за 2022 рік передала до суду понад 300 справ щодо колаборантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті