Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади заступника керівника Офісу голови держави Ростислава Шурму. Відповідний указ є на офіційному сайті президента.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Звільнити ШУРМУ Ростислава Ігоровича з посади Заступника Керівника Офісу Президента України", - сказано в документі.
Як повідомлялося, голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія заявмв, що більш як 50% штатної чисельності Кабінету міністрів України зазнають змін. Завтра очікуються звільнення, а післязавтра – призначення.
Також народний депутат Ярослав Железняк анонсував низку кадрових ротацій та змін у Кабміні та Офісі президента.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту