Зеленський звільнив свого першого помічника, а також кілька радників і уповноважених

Володимир Зеленський звільнив з посади першого помічника президента Сергія Шефіра. Указ було опубліковано на сайті президента України, - повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

Шефір є співзасновником "Студії Квартал-95", грав у команді КВК "Запоріжжя - Кривий Ріг - Транзит", де також виступав Зеленський. На початку політичної кар'єри Шефір був одним із лідерів виборчого штабу Зеленського, на посаду першого помічника його призначили 2019 року.

Також Зеленський звільнив позаштатних радників президента Олега Устенка, Сергія Трофімова та Михайла Радуцького. З посади Уповноваженого президента України з питань забезпечення прав захисників України звільнено Альону Вербицьку. З посади Уповноваженого президента з питань волонтерської діяльності було звільнено Наталію Пушкарьову.

Як повідомлялося, Зеленський звільнив заступників Єрмака і призначив нових.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті