Зеленський зняв Веніславського з посади представника президента у Верховній Раді

Президент України Володимир Зеленський зняв з посади представника президента у Верховній Раді Федора Веніславського. Відповідний указ з'явився на сайті президента України 7 грудня.

"Увільнити ВЕНІСЛАВСЬКОГО Федора Володимировича від виконання обовʼязків Представника Президента України у Верховній Раді України", - зазначено в Указі президента.

Як повідомлялось раніше, Зеленський звільнив чотирьох заступників командувача Нацгвардії й призначив трьох нових.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті