Зеленський змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський ввід до складу ставки нового очільника Сил спеціальних операцій Сергія Лупанчука та вивів звільненого раніше з цієї посади Віктора Хоренка. Відповідний указ з'явився на сайті президента України 7 листопада.

"Увести до персонального складу Ставки Верховного Головнокомандувача ЛУПАНЧУКА Сергія Костянтиновича — командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Вивести зі складу Ставки Верховного Головнокомандувача В.Хоренка", - повідомляється в Указі.

Також зазначається, що Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомлялось раніше, президент провів кадрові зміни у Силах спеціальних операцій.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті