Зеленський заявив, що від росіян можна очікувати провокацій на 9 травня

Про це президент Володимир Зеленський заявив на пресконференції з президентом Чехії Петром Павелом, відповідаючи на питання, чи є інформація спецслужб про можливі провокації РФ 9 травня

"На жаль, ми розуміємо, хто ці сусіди – Росія, і на що вони готові заради якихось радикальних політичних дивідендів всередині своєї держави передусім", - заявив Зеленський.

Він нагадав, що навіть під час оголошеного Росією ж "припинення вогню" на Великдень вони здійснили понад 100 штурмів.

Зеленський також зазначив, що останніми днями росіяни здійснюють на фронті понад 200 штурмів, що є найвищою кількістю за останні місяці.

"Тобто віри немає, провокації можуть бути. Але це залежить від руських. І якщо хтось їм ще вірить – ну, нехай спробують на собі", - наголосив президент. 

Нагадаємо, раніше у  Китаї підтвердили, що Сі Цзіньпін полетить до Путіна на парад. 

Як повідомлялося, Фіцо та Вучич, які мали бути на параді 9 травня у Москві, раптово захворіли. 

Також нагадаємо, Зеленський заявив, що Україна не може гарантувати іншим країнам безпеку їх представників під час запланованих поїздок в Москву на парад 9 травня. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Всі статті