Зеленський заявив, що Україна буде слухати Бразилію та Китай після їх доєднання до принципів Глобального саміту миру

Президент України Володимир Зеленський заявив, що щойно Бразилія та КНР долучаться до принципів, які об'єднали країни на Глобальному саміті миру, Україна буде рада чути їхні думки, навіть якщо вони не збігатимуться із більшістю світу. Про це Зеленський сказав на пресконференції за результатами Глобального саміту миру в Швейцарії 16 червня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Незалежність, територіальну цілісність і суверенітет - це один з успіхів цього саміту - визнали абсолютно всі учасники саміту, більшість світу. Це дає потужну підтримку для України. Тому, щойно Бразилія і Китай приєднаються до тих принципів, які сьогодні нас усіх, цивілізований світ, об'єднали, ми будемо раді чути їхні думки, інколи навіть якщо вони не збігаються із більшістю світу", - сказав він.

Зеленський наголосив, що такий підхід є нормальним для об'єднання зусиль для закінчення війни.

Як повідомлялося, підсумкове комюніке Саміту миру підписали 80 держав та 4 організації. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті