Зеленський заявив, що російська пропаганда в прикордонних районах веде до окупації

Російську пропаганду в прикордонних громадах України необхідно блокувати, оскільки це веде до дестабілізації та окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 18 квітня.

Глава держави сьогодні проводив селектор, на якому був присутній головком ЗСУ Олександр Сирський і міністр оборони Рустем Умєров.

"Ми обговорили ситуацію в прикордонних громадах, зокрема інформаційну, те, що стосується доступу людей до українського телевізійного сигналу і блокування російської пропаганди", - сказав президент.

За його словами, з цим мають допомогти наші власні, українські, технічні розробки. Зеленський нагадав, що за російською пропагандою скрізь слідує щонайменше дестабілізація і щонайменше - спроба окупації. Тому на всіх рівнях Україна та партнери разом мають цьому протидіяти.

Президент подякував усім лідерам, громадським діячам, політикам, хто справді серйозно сприймає необхідність захисту людей від дезінформації та всіх інших російських дестабілізуючих впливів.

Нагадаємо, СБУ оголосила підозри 18 журналістам із Донецької області, які працюють на "ДНР". 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті