Зеленський заявив, що не підпише угоду з РФ, яка передбачає втрату Криму та Донбасу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не підпише угоду з РФ, яка передбачає втрату Криму та Донбасу. Про це він розповів в інтерв'ю британському телеканалу Channel 4 News, - пише УНІАН. 

Глава держави зазначив, що президент країни-агресора Володимир Путін не хоче миру з Україною і не відмовився від своїх загарбницьких цілей.

"Якщо ми хочемо зупинити його, якщо світ не хоче, щоб це повторилося, щоб не було цієї агресії через кілька років, то краще впоратися з нею тепер", - сказав Зеленський.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті